GÜNCEL

TEKİRDAĞ VALİSİ SAYIN AZİZ YILDIRIM İLÇEMİZDE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım, 24 Aralık 2020 Perşembe günü 12.45 – 14.30 saatleri arasında ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

İlçemizde ilk ziyaretini Hükümet Konağına gerçekleştiren Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım’ı, Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri karşıladı.

İlçemizde gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemelerde Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım’a, Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri eşlik etti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım, Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri, Ülkemizin birliği ve bütünlüğü ile aziz milletimizin huzur ve güvenliği için şehadet makamına erişen kahraman şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Selim Vural’ın bizlere emaneti olan değerli ailesini ziyaret ettiler.

Şehidimizin ailesinin ziyaretinin ardından Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım, Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri, Malkara – Hayrabolu yolu güzergâhı üzerinde yer alan Pullukçu İbrice Maden İşletmeleri Ltd. Şti. firmasının maden sahası yakınlarında yer alan yolda çökme oluşan alanda incelemelerde bulunup, yolun son durumu hakkında yapılması gerekenleri değerlendirdiler.

Kozyörük Mahallesi’nde kurulması planlanan Organize Hayvancılık Tesisi Alanında incelemelerde bulunan Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım, Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve protokol üyeleri ardından Kozyörük Mahallesindeki vatandaşlara proje ile ilgili bilgiler verdiler.

Kozyörük Mahallesi ziyaretinin ardından Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım’ın ilçemizde gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemeler son buldu.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü