GÜNCEL

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK VE MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDULAR

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 4 Ekim 2021 Pazartesi günü Malkara'da bir dizi ziyarette bulundular.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Sertaç Balyemez, Belediye Meclis Üyeleri Ramis Özeren, Ahmet Tezcan, Mustafa Özer, Bahadır Uysal ve CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten de yer aldı.

Ziyaretler kapsamında Malkara Muhtarlar Derneğine, Malkara Kaymakamlığına, CHP Malkara İlçe Başkanlığına, Malkara'da Pazartesi günleri kurulan semt pazarına ve Çınaraltı Mahallesine ziyarette bulundular.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Muhtarlar Derneği ziyaretinde Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme ve ziyarette yer alan mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinleyip, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ve Malkara Belediyesi’nin devam eden çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Malkara Kaymakamlığı ziyaretinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ile birlikte Malkara’da yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

CHP Malkara İlçe Başkanlığı ziyaretinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek ilçemizde yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Malkara'da Pazartesi günleri kurulan semt pazarını ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, esnafımıza bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulunarak, vatandaşlarımızla sohbet ettiler.

Çınaraltı, İbrice ve Gözsüz Mahallesini ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,  mahalle sakinleriyle sohbet edip,  yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunup, talep ve önerilerini dinlediler.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü