GÜNCEL

MALKARA HALK EĞİTİM MERKEZİ'NİN HAYAT BOYU ÖĞRENME VE YIL SONU SERGİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Halk Eğitim Merkezi'nin Hayat Boyu Öğrenme ve Yıl Sonu Sergisi açılışı, 7 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 15.00'te Malkara Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

Pandemi kurallarını alınan önlemler kapsamında gerçekleştirilen sergi açılışına; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Başkütük, Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Malkara Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sevdican Doğan, okul müdürleri, öğretmenler, kursiyerler, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Hayat Boyu Öğrenme ve Yıl Sonu Sergisi açılışı, saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı’nın okunması ve Malkara Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sevdican Doğan'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla başladı.

Yapılan konuşmanın ardından, Malkara Halk Eğitim Merkezi Taekwondo ve Halk Oyunları kursiyerlerinin gösterisiyle devam etti.

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler kurdele kesimi yaparak Malkara Halk Eğitim Merkezi'nin Hayat Boyu Öğrenme ve Yıl Sonu Sergisi açılışını gerçekleştirdiler.

Kurdele kesiminin ardından, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul davetlilerle birlikte sergiyi gezerek kursiyerlerin yapmış oldukları el işlerini inceleyerek bilgiler aldılar.                                                          

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü