GÜNCEL

MALKARA BELEDİYESİ İLE TÜM-BEL-SEN ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Malkara Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) arasında 4 Ocak 2024 Perşembe günü saat 10.30'da Başkanlık makamında toplu iş sözleşmesinin imza töreni gerçekleştirildi.

Yapılan toplu iş sözleşmesinin imza törenine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, TÜM BEL-SEN Tekirdağ Şube Başkanı Mümin Kemancı,  Malkara Belediyesi TÜM BEL-SEN Sendika İşyeri Baş Temsilcisi Hatice Cesur, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ünal Akkaya ile Yazı İşleri Müdürü Şevket Gül katıldı.

Yapılan toplu iş sözleşmesini Malkara Belediyesi adına Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediyesi’nde görev yapan TÜM BEL-SEN üyesi kamu personeli adına TÜM BEL-SEN Tekirdağ Şube Başkanı Mümin Kemancı ve Malkara Belediyesi TÜM BEL-SEN Sendika İşyeri Baş Temsilcisi Hatice Cesur imzaladı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “TÜM BEL-SEN sendikası ile 2024 yılı Ocak, Şubat ve Mart ayları için toplu iş sözleşmemizi imzaladık. Belediye bütçemizin elverdiği ölçüde personelimize en iyi desteği vermeye çalışıyoruz. TÜM BEL-SEN üyesi personellerimize iş sözleşmesi hayırlı olsun.” dedi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü