GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ BİRSEN KARATAŞ’TAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA GAZETE VE AJANSLARA ZİYARET

Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş, 10 Ocak 2022 Pazartesi günü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Malkara'da faaliyet gösteren gazete ve ajansları ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner ve Ersin Kaçar da yer aldı.

Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş, Anadolu Ajansı Malkara Muhabiri, Saygın Gazetesi, Türkiye Medya TV, Malkara Haber ve Malkara Medya’ya giderek gerçekleştirdiği ziyaretlerde basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak hediye takdim edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Malkara'da faaliyet gösteren gazete ve ajansların imtiyaz sahipleri ve muhabirleri ile çalışan basın mensupları bu anlamlı gün sebebiyle kendilerini unutmayıp ziyaret etmelerinden dolayı Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş’a, Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner’e ve Ersin Kaçar’a teşekkür ettiler.

Uluslararası Haber Ajansı Trakya Temsilcisi Rıza Döner, Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş’ı başkanlık makamında ziyaret etti.

Ziyarette Malkara Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş, Uluslararası Haber Ajansı Trakya Temsilcisi Rıza Döner’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

           

           

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü