GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ YAZ SPOR OKULLARI KURS BİTİRME SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediye Akademisi bünyesinde Yaz Spor Okulları futbol, basketbol, voleybol, hentbol, badminton ve masa tenisi kurslarını başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifikaları Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar tarafından 27 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 19.00'da Kültür Merkezi’nde düzenlenen tören ile verildi.

Düzenlenen Yaz Spor Okulları Kurs Bitirme Sertifika Törenine; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, kurslara katılan kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşma yapan Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar; “Saygıdeğer velilerimiz ve kıymetli çocuklarımız öncelikle sizleri şahsım ve Malkara Belediyesi adına selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz.

Malkara Belediye Akademisinin düzenlemiş olduğu Yaz Spor Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ve bizlere göstermiş olduğunuz güvenden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Belediye Akademisi Malkara halkına hizmet vermeye ve çocuklarımıza katkı sağlamaya devam edecektir. Düzenlenen kursları başarı ile tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Konuşmasının ardından Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar futbol, basketbol, voleybol, hentbol, badminton ve masa tenisi kurslarını başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını tek tek takdim etti.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü