GÜNCEL

KAHRAMAN ŞEHİDİMİZ J. UZM. ÇVŞ. SELİM VURAL KABRİ BAŞINDA ANILDI

Vatanımızı canından aziz bilen ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için 13 Kasım 2015 tarihinde şehit olan Malkara’lı hemşehrimiz  J. Uzm. Çvş. Selim Vural,  13 Kasım 2023 Pazartesi günü saat 11.00’de şehadetinin 8. yıl dönümünde Doğanköy Mahallesinde ki kabri başında dualar ile anıldı.

Düzenlenen programda, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutan Vekili Bnb. Murat Yüksel, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Yrd. Murat Ak, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Özçoban, Belediye Başkan Yardımcıları Ersin Kaçar, Ahmet Nazif Balcı, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Başkanları ile Temsilcileri, Gaziler, Doğanköy Mahalle Muhtarı Salih Oyuklar, Askeri Erkân, şehidimizin ailesi ve vatandaşlar yer aldı.

Şehidimiz J. Uzm. Çvş. Selim Vural’ın kabri başında görevli imam hatipler tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından program son buldu.

Kabir ziyaretinin ardından, Gazi Ömer Bey Camiinde saat 12.00’de şehit J. Uzm. Çvş. Selim Vural ve tüm şehitlerimizin anısına Mevlid-i Şerif okutularak ikramlarda bulunuldu.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü