GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL KİTAP TANITIMI VE İMZA GÜNÜNE KATILIM SAĞLADI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 27 Temmuz 2021 Salı günü saat 16.00’da Malkara Öztrak Parkı’nda Trakya’nın mutfağını gün yüzüne çıkararak başarılı bir çalışmaya imza atan Yazar Şefika Koca’nın Annelerden Trakya Lezzetleri Kitabının Tanıtım ve İmza Gününe katılım sağladı.

Annelerden Trakya Lezzetleri Kitabının Tanıtım ve İmza Gününde; Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Başkütük, Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler ve kitap okurları yer aldı.

Tanıtım ve İmza Gününde Yazar Şefika Koca, Annelerden Trakya Lezzetleri Kitabının içeriği hakkında katılımcılara bilgiler verip, kitabını satın alan okurların kitaplarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Trakya  Mutfağını gün yüzüne çıkararak bölgemizin gastronomisini başarılı bir çalışmayla okuyucularına aktaran Yazar Şefika Koca’ya hediye takdim ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Başkütük ise Yazar Şefika Koca'yı şehrimizde görmekten mutluluk duyduğunu belirterek çiçek takdiminde bulundu.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü