GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL ELİSA REKLAM'IN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 9 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 11.30'da Camiatik Mahallesi Şehit Temizer Caddesi üzerinde yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Elisa Reklam'ın açılışını gerçekleştirdi.

Açılış programında; Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Başkütük ve Ersin Kaçar, Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, vatandaşlar ve basın mensupları yer aldı.

Pandemi kurallarına alınan önlemler kapsamında gerçekleştirilen açılış programında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,“ Yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak olan işletmenin vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğini umut ediyorum. Pandemi döneminde ekonomik daralma yaşayan yerel işletmelerimize destek vermek bizim için önem arz ediyor. Umuyorum hemşehrilerimiz de gereken ilgiyi gösterecektir. Yeni yerinde hizmet verecek olan işletmenin işletme sahibine ve hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.“ dedi.

Edilen duaların ardından kurdele kesimini gerçekleştirilen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler, işletmeyi gezerek yapılan hizmetler hakkında bilgiler aldılar.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü