BAŞKANIMIZ

BAŞKANIMIZIN MESAJI

ULAŞ YURDAKULMalkara Belediye Başkanı

Değerli Malkaralılar ;

Sizlerin teveccühü ve tercihi ile Belediye Başkanlığı görevini üstlendik.

Malkara'da yıllarca çözülememiş sorunların çözümü ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için; gerekli yatırımların yapılması maksadıyla var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz.

Hızla şehirleşen Malkara, büyük bir ilgi odağı haline gelecektir.

Büyükşehir Belediyemizle birlikte Malkara Belediyesi'nin yapacağı isabetli yatırımlar sayesinde, yepyeni ve yaşanılacak bir şehir olma yolunda hızla ilerleyen Malkara, hiç şüpheniz olmasın ki bu yükselişini sürdürmeye devam edecektir.

Buna bağlı olarak, yatırımlarımız artarak devam edeceğinden yarınımız, bugünümüzden çok daha güzel olacaktır. Bu sayede kazanan Malkara ve Malkara'da yaşayanlar olacaktır.

Biliyorum, bütün sorunların bir an önce çözülmesini sabırsızlıkla bekliyor ve istiyorsunuz. Ancak siz de biliyorsunuz ki, yılların kökleşmiş sorunlarını halletmek, geleceğin Malkara'sını oluşturmak zor ve zaman alıcı bir süreci arkada bırakmayı gerektiriyor. İnşallah beş yıllık görev süremiz tamamlandığında vaat ettiğimiz hedefleri gerçekleştirerek, görevimizi yerine getirmiş olacağız.

Değerli Malkaralılar, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız.

 

Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...

 

Ulaş YURDAKUL | Malkara Belediye Başkanı