AnasayfaMüdürlüklerİNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

1966 yılında Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. 30.06.1986 yılında Trakya Üniversitesi Çanakkale Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümünden mezun oldu. 27.02.1987 yılında Malkara Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde göreve başladı. 27.01.1997 yılında Park ve Bahçeler Müdür Vekili olarak atandı. 11.10.2010 tarihinde İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Müdürlük sınavını kazanarak Park ve Bahçeler Müdürü olarak asaleten atandı.

2011 yılında MİARGED üretken Belediye proje yarışmasında tüm teknik personel ekibiyle oluşturdukları projeyle “Malkara Belediyesi Yeşil Alan Düzenlemeleri” özel ödülünü aldı. (ANKARA)

2012 yılında Altın Karınca Belediyecilik ödülleri yarışmasında tüm teknik personel ekibiyle oluşturdukları “Çeşmelerimize Kimlik Kazandırma projesiyle” 3.'lük ödülünü aldı. (İSTANBUL)

Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yaptığı 16 yıllık süre zarfında ilçemizde öne çıkan Öztrak Parkı ve Yöre Pazarı düzenlemeleri, Garden Parkı düzenlemeleri, Belediye Düğün Salonu arkası Ada Kafe başta olmak üzere 41 adet park, çocuk oyun alanı ve basketbol sahasını, tüm teknik personel ekibiyle ilçemize kazandırdı.

Sinanpaşa ağaçlandırma sahasında 38.000 adet yapraklı ve ibreli fidan dikimi sağlandı.

04.08.2014 tarihinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak atandı. Halen İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.   

Facebook Twitter Dailmotion Youtube

ANKET

İlçemize doğalgaz gelmesini istiyor musunuz?

TC.MALKARA BELEDİYE BAŞKANLIĞI Resmi Web Sitesidir.
Tüm Hakları Saklıdır.
E-POSTA LİSTEMİZE KATILIN