GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ ÇOCUK KULÜBÜ KURULUYOR

Malkara Belediye Akademisi, 10 - 16 yaş arası çocukların sosyalleşmelerine ve eğlenceli vakit geçirmelerine aracılık etmek için önemli bir adım atarak ‘Çocuk Kulübü' kuruyor.

Çocuklarımızın sosyalleşmesini ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için Çocuk Kulübünü kurduklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL; “Çocuklarımıza ne kadar emek verir ve kişisel gelişimleri için olanaklar sunarsak toplum olarak kendi geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmiş oluruz. Çocuklar hepimizin geleceği. Çocuklarımızın gelişimi için projeler üretmeye devam edeceğiz. Çocuk kulübümüze üye olan çocuklarımıza çeşitli etkinlikler düzenleyerek kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak. Çocuk Kulübüne üye olan çocuklarımız, duygularını tanımaları ve ifade yeteneklerini geliştirmelerine yönelik pek çok etkinliği birlikte yapma imkânı sağlayacak.” Dedi.

Malkara Belediyesi bünyesinde hayat boyu öğrenme sloganıyla kurulan Belediye Akademisi Çocuk Kulübüne üye olacak ilk 40 kişi 11 Mart 2018 Pazar günü düzenlenecek olan gezi ile Sunay AKIN oyuncak müzesini gezme ve görme şansına sahip olacak.

Ayrıca çocuk kulübüne üye olan çocuklarımıza düzenlenecek olan gezilerle tarihi yerlerimiz, fuarlar ve müze gezileri ile kişisel gelişimlerine katkı sağlayacaklar.   

Malkara Belediye Akademisi Çocuk Kulübüne üye olmak isteyen çocuklarımız, Belediye Akademisine kimlik fotokopisi ile başvuru yapabilirler.

Malkara Belediye Akademisi kurslarının kayıt başvuruları Camiatik Mahallesi, Şehit İsmet Yiğit Caddesi, No: 5 adresinde yer alan Belediye Akademisi binasında alınmakta olup, kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 427 51 66 no'lu telefon numarasından detaylı bilgi alabilirler.

 

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü