GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE KORONAVİRÜS SALGININA KARŞI İLÇEDE ALINAN TEDBİRLER KONUSUNDA BİLGİLER VERDİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 6 Nisan 2020 Pazartesi günü video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda koronavirüs salgınına karşı Malkara'da yürütülen çalışmalar ile alınan tedbirler konusunda bilgiler verdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve İlçe Belediye Başkanlarının yer aldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Koronavirüs salgını sebebiyle rutin olarak yaptığımız toplantılarımızı video konferans şeklinde gerçekleştiriyoruz. Covid-19 virüsüne karşı ilçelerimizde alınan önlemler ile yapılan çalışmaların değerlendirmesini yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Belirtilen kurallara riayet ettiğimiz takdirde virüsün kısa sürede ülkemizde etkisini azaltacağının kanısındayız. Hemşehrilerimizin sağlığı için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerimizle koordinasyon içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü